Airport Transfer

Możecie Państwo zamówić nasz Kraków Airport Transfer obsługiwany przez klimatyzowane samochody, np. Skoda Superb, Mercedes Vito lub Peugeot Boxer.

Koszt transferu brutto to dla przejazdu na lotnisko w Krakowie:

  • 1 do 3 osób - 89 PLN w dzień oraz 119 PLN w godzinach nocnych od 22:00 (czas lądowania w Krakowie) do 6:00 (czas odbioru w apartamencie lub lądowania w Krakowie) oraz w dni świąteczne
  • 4 do 8 osób - 109 PLN w dzień oraz 139 PLN w godzinach nocnych od 22:00 (czas lądowania w Krakowie) do 6:00 (czas odbioru w apartamencie lub lądowania w Krakowie) oraz w dni świąteczne

 

Możliwy jest również transfer na lotnisko w Katowicach Pyrzowicach:

  • 1 do 3 osób: 420 PLN 
  • 4 do 8 osób: 450 PLN

 

Transfer z lotniska do Państwa apartamentu: prosimy podać nam numer lotu, linię lotniczą i czas przylotu - kierowca będzie czekał na Państwa przed wyjściem z gate i zawiezie Państwa bezpośrednio do apartamentu.

Transfer z apartamentu na lotnisko: prosimy podać nam czas wyjazdu z apartamentu (min. 2 godziny przed odlotem), a kierowca będzie na Państwa czekał o określonej godzinie na ulicy przed przed apartamentem.

Wszystkie przejazdy muszą zostać zamówione przynajmniej jeden dzień wcześniej. Płatność tylko gotówką w polskich złotych, bezpośrednio u kierowcy. Obsługa w języku polskim i angielskim, 24h na dobę.

Script logo